Грамоти и дипломи от международна олимпиада

Грамоти и дипломи от Международната олимпиада „KINGS BULGARIA“ОбУ „Св. Паисий Хилендарски“ отличено с грамота за повишаване на мотивацията на учениците за постигане на по – високи нива на знание.Любознателните ни третокласници взеха участие в Международна дистанционна ученическа олимпиада „KINGS“. Те се представиха достойно и днес получиха своите дипломи и сертификати за участие. От близо 5300 участници някои от третокласниците се наредиха в първите петдесет места в олимпиадата по „Човекът и природата“. Браво, любознайковци! Даная Кундева – 27 място в страната с присъдена втора степен, Благой Петков – 48 място в страната с присъдена втора степен, Иса Бялк – 76 място в страната с присъдена втора степен, Исмаил Джинджи с присъдена втора степен за участие по математика и английски език, Ферия Муса – сертификат за успешно участие. Г – жа Караилиева е индивидуално отличена с грамота за успехите, които постига в учебния процес. Поздравления! Продължавайте да жънете успехи!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *