С огромна радост и гордост споделяме, че ОбУ „Св. Паисий Хилендарски“ е отново на ПЪРВО МЯСТО в община Гоце Делчев!
Този път престижният приз беше извоюван от нашия отбор по волейбол – момичета (V–VII клас). Под ръководство на г-н Шабан Хаджиев, златните ни момичета изиграха четири оспорвани срещи, показаха невероятен дух, упоритост и отборна игра и заслужено се класираха на ПЪРВО МЯСТО с най-висок брой токи. Тази победа им осигури класиране за следващия областен етап на ученическите игри – още една крачка към нови успехи и нови върхове!
Гордеем се безкрайно с вас, мили деца!Вашият труд и силен дух са вдъхновение за цялото ни училище! Продължавайте да мечтаете и да сбъдвате!





